forssa engineering

Ota yhteyttä

Forssa Engineering Oy
Autoilijankatu 6
FI-20780 Kaarina, Finland

Vaihde 02 487 1175
info@forssaeng.fi
Y-tunnus: 0640969-1

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoitteemme on 0037 0640 9691 ja operaattorimme on Maventa.

  • Jos käytätte pankkia omana operaattorinanne, tulee operaattoriksi merkitä DABAFIHH
  • Jos käytätte operaattorinanne jotakin muuta kuin pankkia, tulee operaattoriksi merkitä Maventa, 0037 2129 1126

Olli Vilska
Toimitusjohtaja/CEO
olli.vilska@forssaeng.fi
+358 50 500 0007

Antti Vilska
Johtaja/Director
antti.vilska@forssaeng.fi
+358 50 2485

Veera Korvensyrjä
Talousjohtaja
veera.korvensyrja@forssaeng.fi
+358 40 831 6212

Carina Åvik
Palkanlaskenta/Payroll
carina.avik@forssaeng.fi
+358 40 512 3387

Jukka Kiminkinen
Työmaajohto/Site management
jukka.kiminkinen@forssaeng.fi
+358 50 599 2771

Lassi Lehikoinen
Työmaajohto/Site management
lassi.lehikoinen@forssaeng.fi
+358 50 308 2264

Mikko Susi
Pääsuunnittelija/Chief Design Engineer
mikko.susi@forssaeng.fi
+358 45 112 3970

Tuuli Vilska
Laskutus / Invoicing
Markkinointi / Marketing
tuuli.vilska@forssaeng.fi
+358 400 434 776

Carina Åvik
Palkanlaskenta/Payroll
carina.avik@forssaeng.fi
+358 40 512 3387

Tuuli Vilska
Laskutus/Invoicing
tuuli.vilska@forssaeng.fi
+358 400 434 776

Tommi Mastokangas
Suunnittelu ja Laatu
tommi.mastokangas@forssaeng.fi
+358 40 163 2578